See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nici chirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nici chirurgicznych: 1. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany kopolimerem glikolidu i l-laktydu (50%), Poli (glikolid i L-laktyd 30/70) oraz stearynianem wapnia (50%). 75% początkowej siły podtrzymywania po 14 dniach 40 - 50% początkowej siły podtrzymywania po 21 dniach 25% początkowej siły podtrzymywania po 28 dniach Ok. 0% początkowej siły podtrzymywania po 35 dniach. Całkowita absorpcja masy szwu 56 - 70 dni Dodatkowo pozycja od 34-38 pokryta dioctanem chlorcheksydyny – Pakiet nr I, 2. Szew syntetyczny niewchłanialny, monofilamentowy, polipropylenowy, z dodatkiem substancji uplastyczniającej glikolu polietylenowego – Pakiet nr II, 3. Szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, niepowlekany, zdolność podtrzymywania tkankowego w węźle po 2 tyg. min. 75% pierwotnej siły, po 3 tyg. min. 40%, czas wchłaniania 90 – 110 dni. Poz. 8 , 9, 10 i 11- szew z jednokierunkowymi haczykami zakończony pętlowym chwytakiem. Poz. 12 szew z jednokierunkowymi haczykami zakończony pętlowym chwytakiem o czasie wchłaniania 180 dni – Pakiet nr III, 4. Szew niewchłanialny, monofilamentowy, poliamidowy, poz. 11, 12, 13 - szew niewchłanialny, monofilamentowy, polibutesterowy lub wykonany z włókien poliestrowych, rdzeń otoczony jest kilkoma spoistymi splotami jednolicie powleczone silikonem – Pakiet nr IV, 5. Szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, okres podtrzymywania tkankowego 10 dni, podtrzymywanie tkankowe w węźle po 5 dniach 50-60%, po 10 dniach 20-30%, okres całkowitego wchłaniania 40-56 dni. Lub szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, wykonanym z glikonatu (72% glikolid, 14% kaprolakton, 14% węglan trimetylenu). Zdolność podtrzymywania tkankowego 50% 13 - 14 dni po zaimplantowaniu. Absorpcja 60 - 90 dni (proces hydrolizy) – Pakiet nr V, 6. Szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, z mieszaniny kwasu glikolowego i trój metylenu węgla, zdolność podtrzymywania tkankowego w węźle po 2 tyg. min. 75%, po 3 tyg. min. 65%, po 4 tyg. min. 50%, czas całkowitego wchłaniania 180-210 dni lub szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, z homopolimeru poli-p-dioksanonu, Zdolność podtrzymywania tkankowego 65-90% - 28 dni po zaimplantowaniu, Absorpcja 180 - 220 dni (proces hydrolizy) – Pakiet nr VI, 7. Szew syntetyczny, niewchłanialny wykonany ze skręcanych włókien poliestrowych, każde włókno oraz osobno cały szew powlekany silikonem, w celu zmniejszenia kapilary i łatwiejszego wiązania i opuszczania węzła. Poz. 5 - szew niepowlekany – Pakiet nr VII, 8. Siatki przepuklinowe laparoskopowe i makroporowe – Pakiet nr VIII, 9. Asortyment jednorazowego użytku do laparoskopii – Pakiet nr IX, 10. Szwy chirurgiczne specjalistyczne – Pakiet nr X, 11. Szwy chirurgiczne specjalistyczne – Pakiet nr XI, 12. Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego, kontrolowanego zamykania ran wykonany z kopolimeru glikolidu i e- kaprolaktonu, wchłaniający się między 90 a 120 dniem, o sile podtrzymywania tkankowego ok. 62 % po 7 dniach i ok. 27% po 14 dniach od implantacji, zaopatrzony w igłę, min. 16 haczyków na cm nitki ułożonych spiralnie oraz regulowaną pętlę eliminując konieczność zakładania węzłów chirurgicznych – Pakiet nr XII, 13. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany mieszanką kopolimeru kaprolaktonu/glikolidu i stearyoilomleczanu wapnia, wchłanialny, z mieszaniny kwasu poliglikolowego (90%) i polimlekowego (10%), o okresie wchłaniania 56-70 dni, zdolność podtrzymywania tkankowego w węźle chirurgicznym, po 2 tyg. 80%, po 3 tyg. min. – Pakiet nr XIII. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr I
Beschreibung: Szew syntetyczny, pleciony, powlekany kopolimerem glikolidu i l-laktydu (50%), Poli (glikolid i L-laktyd 30/70) oraz stearynianem wapnia (50%). 75% początkowej siły podtrzymywania po 14 dniach 40 - 50% początkowej siły podtrzymywania po 21 dniach 25% początkowej siły podtrzymywania po 28 dniach Ok. 0% początkowej siły podtrzymywania po 35 dniach. Całkowita absorpcja masy szwu 56 - 70 dni Dodatkowo pozycja od 34-38 pokryta dioctanem chlorcheksydyny – Pakiet nr I. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr II
Beschreibung: Szew syntetyczny niewchłanialny, monofilamentowy, polipropylenowy, z dodatkiem substancji uplastyczniającej glikolu polietylenowego – Pakiet nr II. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr III
Beschreibung: Szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, niepowlekany, zdolność podtrzymywania tkankowego w węźle po 2 tyg. min. 75% pierwotnej siły, po 3 tyg. min. 40%, czas wchłaniania 90 – 110 dni. Poz. 8 , 9, 10 i 11- szew z jednokierunkowymi haczykami zakończony pętlowym chwytakiem. Poz. 12 szew z jednokierunkowymi haczykami zakończony pętlowym chwytakiem o czasie wchłaniania 180 dni – Pakiet nr III. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr IV
Beschreibung: Szew niewchłanialny, monofilamentowy, poliamidowy, poz. 11, 12, 13 - szew niewchłanialny, monofilamentowy, polibutesterowy lub wykonany z włókien poliestrowych, rdzeń otoczony jest kilkoma spoistymi splotami jednolicie powleczone silikonem – Pakiet nr IV. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr V
Beschreibung: Szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, okres podtrzymywania tkankowego 10 dni, podtrzymywanie tkankowe w węźle po 5 dniach 50-60%, po 10 dniach 20-30%, okres całkowitego wchłaniania 40-56 dni. Lub szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, wykonanym z glikonatu (72% glikolid, 14% kaprolakton, 14% węglan trimetylenu). Zdolność podtrzymywania tkankowego 50% 13 - 14 dni po zaimplantowaniu. Absorpcja 60 - 90 dni (proces hydrolizy) – Pakiet nr V. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr VI
Beschreibung: Szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, z mieszaniny kwasu glikolowego i trój metylenu węgla, zdolność podtrzymywania tkankowego w węźle po 2 tyg. min. 75%, po 3 tyg. min. 65%, po 4 tyg. min. 50%, czas całkowitego wchłaniania 180-210 dni lub szew syntetyczny wchłanialny, monofilamentowy, z homopolimeru poli-p-dioksanonu, Zdolność podtrzymywania tkankowego 65-90% - 28 dni po zaimplantowaniu, Absorpcja 180 - 220 dni (proces hydrolizy) – Pakiet nr VI. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr VII
Beschreibung: Szew syntetyczny, niewchłanialny wykonany ze skręcanych włókien poliestrowych, każde włókno oraz osobno cały szew powlekany silikonem, w celu zmniejszenia kapilary i łatwiejszego wiązania i opuszczania węzła. Poz. 5 - szew niepowlekany – Pakiet nr VII. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr VIII
Beschreibung: Siatki przepuklinowe laparoskopowe i makroporowe – Pakiet nr VIII. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr VIII
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr IX
Beschreibung: Asortyment jednorazowego użytku do laparoskopii – Pakiet nr IX. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr IX
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr X
Beschreibung: Szwy chirurgiczne specjalistyczne – Pakiet nr X. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr X
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr XI
Beschreibung: Szwy chirurgiczne specjalistyczne – Pakiet nr XI. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr XI
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr XII
Beschreibung: Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego, kontrolowanego zamykania ran wykonany z kopolimeru glikolidu i e- kaprolaktonu, wchłaniający się między 90 a 120 dniem, o sile podtrzymywania tkankowego ok. 62 % po 7 dniach i ok. 27% po 14 dniach od implantacji, zaopatrzony w igłę, min. 16 haczyków na cm nitki ułożonych spiralnie oraz regulowaną pętlę eliminując konieczność zakładania węzłów chirurgicznych – Pakiet nr XII. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr XII
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr XIII
Beschreibung: Szew syntetyczny, pleciony, powlekany mieszanką kopolimeru kaprolaktonu/glikolidu i stearyoilomleczanu wapnia, wchłanialny, z mieszaniny kwasu poliglikolowego (90%) i polimlekowego (10%), o okresie wchłaniania 56-70 dni, zdolność podtrzymywania tkankowego w węźle chirurgicznym, po 2 tyg. 80%, po 3 tyg. min. – Pakiet nr XIII. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr XIII