2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie van een appartementsgebouw met in totaal 96 appartementen "De Leeuwerik"
Beschreibung: Totale renovatie van een appartementsgebouw met in totaal 96 appartementen "De Leeuwerik" - Parklaan 21/Walakker 23 - 8200 Brugge Sint-Michiels
Interne Kennung: 02.07.5409 - 2023/0380/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 02.07.5409 - 2023/0380/01 - 1
Beschreibung: Renovatie van een appartementsgebouw met in totaal 96 appartement "De Leeuwerik" inParklaan 21/Walakker 23 te 8200 Brugge Sint-Michiels
Interne Kennung: 1