398502-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zaproszeniu do udziału w negocjacjach.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPostępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zaproszeniu do udziału w negocjacjach.