2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwen van een cultuurhuis & fietsenluifel - P1 afbraak, ruwbouw & afwerking
Beschreibung: Perceel 1: afbraak, ruwbouw & afwerking
Interne Kennung: 271. Cultuurhuis Ingelmunster - P1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 271. Cultuurhuis Ingelmunster - P1
Beschreibung: Cultuurhuis Ingelmunster Perceel 1: afbraak, ruwbouw en afwerking
Interne Kennung: 1