2. Verfahren
Verfahren
Titel: Facilitaire dienstverlening gebouw C
Beschreibung: De gemeenteraad heeft ingestemd met de transformatie van gebouw C van het stadhuis naar een gemeentelijke opvang locatie voor Oekraïense ontheemden. De inrichting en het beheer van de locatie zijn noodzakelijk voor een leefbaar woonklimaat. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: CM00387
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39700000 Haushaltsgeräte, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 90911100 Reinigung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
398542-2026 - Resultaat
Nederland – Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis – Facilitaire dienstverlening gebouw C
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CM00387
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70330000 Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39200000 Meubilering, 39300000 Diverse uitrusting, 39700000 Huishoudelijke apparaten, 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen, 90911100 Reinigen van accommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.