39855-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Integraal terreinonderhoud Science Park Amsterdam
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal terreinonderhoud Science Park Amsterdam
Beschreibung: Integraal terreinonderhoud Science Park Amsterdam Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Beheersen grashoogte recreatief gras b. Maaien extensief gras c. Maaien watergangen d. Onderhoud bomen e. Onderhoud beplanting f. Watergeven beplanting g. Onkruidbeheersing op verharding h. Gladheidsbestrijding i. Verwijderen zwerfvuil en legen afvalbakken j. Renovatiewerkzaamheden k. Werkzaamheden als gevolg van calamiteiten l. Bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: 24WC01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen op het terrein van het Science Park te Amsterdam. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Beheersen grashoogte recreatief gras b. Maaien extensief gras c. Maaien watergangen d. Onderhoud bomen e. Onderhoud beplanting f. Watergeven beplanting g. Onkruidbeheersing op verharding h. Gladheidsbestrijding i. Verwijderen zwerfvuil en legen afvalbakken j. Renovatiewerkzaamheden k. Werkzaamheden als gevolg van calamiteiten l. Bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging looptijd