398553-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi de biochimie uscata pentru analizor vitros XT 7600
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelReactivi de biochimie uscata pentru analizor vitros XT 7600
BeschreibungReactivi de biochimie uscata pentru analizor vitros XT 7600 A. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. B. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP. C.Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung4505332192024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0000
TitelDefault lot
BeschreibungReactivi de biochimie uscata pentru analizor vitros XT 7600 Specificatiile tehnice, se regasesc in caietul de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar in functie de buetul alocat .
Interne Kennung1
398553-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste4505332192024
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
5. Osa
OsaLOT-0000
Ilmoituksen nimiDefault lot
Sisäinen tunniste1
398553-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító4505332192024
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
RészLOT-0000
CímDefault lot
Belső azonosító1
398553-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators4505332192024
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
398553-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator4505332192024
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
TytułDefault lot
Wewnętrzny identyfikator1
398553-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4505332192024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1