398555-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Basiswijk - SMK Het Anker
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Basiswijk - SMK Het Anker
BeschreibungDeze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaak. De opdracht ziet op het uitvoeren van de Schoonmaakdiensten voor Het Anker, onderdeel van Stichting BasisWijk.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000