See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody z důvodu nutnosti oprav a údržby pohyblivých schodů v prostorech zadavatele, při dodržení všech obecně závazných předpisů a podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a dále v podmínkách jednotlivých veřejných zakázek zadávaných DNS. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a obchodních podmínkách (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416000 Aufzüge, Schrägaufzüge, Hebezeuge, Rolltreppen und Rollsteige
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie „A“: Strojní díly
Beschreibung: Předmětem Kategorie „A“ budou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody s maximální dobou dodání a délkou záruky dle rozdělení uvedeného v zadávací dokumentaci, přičemž zadavatel dodává, že bližší specifikace poptávaného plnění bude stanovena v příslušných Výzvách,
Interne Kennung: DNS_ND_Schody_Kategorie_A
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie „B“: Elektro díly
Beschreibung: Předmětem Kategorie „B“ budou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody s maximální dobou dodání a délkou záruky dle rozdělení uvedeného v zadávací dokumentaci, přičemž zadavatel dodává, že bližší specifikace poptávaného plnění bude stanovena v příslušných Výzvách.
Interne Kennung: DNS_ND_Schody_Kategorie_B