See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie traw i chwastów na poboczach i skarpach nasypów (rowów) dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce w roku 2026, z podziałem na 7 zadań częściowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Koszenie traw i chwastów na poboczach i skarpach nasypów (rowów) dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce w roku 2025, z podziałem na 7 zadań częściowych”: 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę maksymalnie na 2 wybrane zadanie po warunkiem, że wykaże wymaganą ilość sprzętu osobno na każde zadanie. Zadania stanowią odrębne zamówienie. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 128879-2026
Interne Kennung: N-WZ.222.1.6.2026.WR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 –Obwód Drogowy Zgórsko
Beschreibung: 1. Zadanie nr 1 teren OD Zgórsko – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Zgórsko Nr: 728 + drogi zbiorcze, 745, 748, 750, 761, 762 (droga zbiorcza), 763, 764, 766, 786 w ilości: 1 408 720 m2 x 2 koszenia = 2 817 438 m2, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne: 1) Zamówienie podstawowe obejmuje usługi, koszenia traw i chwastów na poboczach i skarpach nasypów (rowów) dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce w roku 2026 zgodnie zakresem i ilością usług opisanych i określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Wycenie zamówienia (Kosztorysie ofertowym)– odpowiednio dla danego zadania. 2) Zamawiający, na podstawie z art. 441 ustawy PZP przewiduje prawo opcji, obejmujące możliwość zwiększenia zamówienia do 50% wartości zmówienia podstawowego obliczonej w Wycenach zamówienia dla danego zadania (łącznie dla I i II koszenie). 3) Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu wartości zamówienia podstawowego w danym zadaniu. 4) Realizacja opcji będzie następowała wyłącznie w przypadku złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli o realizacji opcjonalnej części zamówienia. Ceny jednostkowe w opcji będą takie same jak ceny jednostkowe w zamówieniu podstawowym dla drugiego koszenia, zgodnie z wyceną zamówienia. 5) Zakończenie opcji nastąpi z dniem zakończenia terminu umowy lub z dniem zrealizowania zakresu rzeczowego opcji, w zależności co nastąpi wcześniej. 6) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych, przy czym realizacja zamówienia opcjonalnego będzie się odbywać na warunkach i zasadach finansowych obowiązujących dla zamówienia podstawowego. 7) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie wymaga podpisania aneksu, a jedynie złożenia Wykonawcy przez Zamawiającego zlecenia w tym zakresie. 8) Zlecenie przez zamawiającego usług z prawa opcji może być dokonane w okresie trwania umowy. 9) Skorzystanie przez zmawiającego z prawa opcji jest jego uprawnieniem, a nie obowiązkiem. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych. 10) Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia w całości lub części. 11) Wszelkie postanowienia umowy odnoszą się odpowiednio do zamówienia objętego prawem opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Obwód Drogowy Łopuszno
Beschreibung: 1. Zadanie nr 2 teren OD Łopuszno – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Łopuszno Nr: 728, 742, 746, 749, 785, 786, 795 w ilości: 2 504 919 m2 x 2 koszenia = 5 009 838 m2 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Obwód Drogowy Pińczów
Beschreibung: 1. Zadanie nr 3 teren OD Pińczów – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Pińczów Nr: 756, 765, 766, 767, 768, 973 w ilości: 1 744 711 m2 x 2 koszenia = 3 489 422 m2 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Obwód Drogowy Staszów
Beschreibung: 1. Zadanie nr 4 teren OD Staszów – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Staszów Nr: 756, 757, 758, 764, 765, 872 w ilości: 2 273 491 m2 x 2 koszenia = 4 546 982 m2 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Obwód Drogowy Nowa Słupia
Beschreibung: 1. Zadanie nr 5 teren OD Nowa Słupia – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Nowa Słupia Nr: 744, 751, 752, 753, 756 w ilości: 1 145 642 m2 x 2 koszenia = 2 291 284 m2 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Obwód Drogowy Ćmielów
Beschreibung: 1. Zadanie nr 6 teren OD Ćmielów – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Ćmielów Nr: 723, 751, 754, 755, 759, 777 w ilości: 1 103 292 m2 x 2 koszenia = 2 206 584 m2 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Obwód Drogowy Tempoczów
Beschreibung: 1. Zadanie nr 7 teren OD Tempoczów – Koszenie traw i chwastów na poboczach oraz skarpach dróg wojewódzkich na terenie OD Tempoczów Nr: 768, 770, 771, 776, 783, 973 w ilości: 1 456 326 m2 x 2 koszenia = 2 912 652 m2 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik 7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7