2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kompleksu strzelnic Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w formule "zaprojektuj i wybuduj".
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zaprojektowanie; to jest: • opracowanie projektu zagospodarowania terenu budowy kompleksu strzelnic wraz z uzyskaniem decyzji o zatwierdzeniu projektu zagospodarowania terenu, • opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego dla obiektu kubaturowego (budynku kompleksu strzelnic) wraz z uzyskaniem dla niego decyzji Wojewody Małopolskiego o zezwoleniu na realizację inwestycji, • opracowanie projektów technicznych dla całego zakresu przedmiotu zamówienia (obiekty kubaturowe i infrastruktura techniczna), wraz z projektami aranżacji wnętrz, z wykorzystaniem koncepcji projektowej pn.: „Koncepcja urbanistyczno-architektoniczna dla terenu Fortu Reditowego „Za Rzeką” wraz z droga dojazdową” przekazanej przez Zamawiającego. Z tym, że przez projekty techniczne Zamawiający przyjmuje schematy, opis szczegółowych rozwiązań, schematy przyjętych rozwiązań, rysunki wykonawcze w stopniu uszczegółowienia zapewniające prawidłowe wykonanie przedmiotu zamówienia, zestawienia materiałów. Wykonanie na podstawie opracowanej w/w dokumentacji projektowej robót budowlanych w wyniku, których ma powstać: • budynek Kompleksu Strzelnic Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej, • infrastruktura techniczna, konieczna dla funkcjonowania w/w obiektu objętego niniejszym zmówieniem, w zakresie instalacji: wody bytowej, wody p.poż., instalacji elektrycznej SN wraz ze stacją TRAFO zlokalizowaną wewnątrz budynku, instalacji elektrycznej NN wraz z oświetleniem, instalacji teletechnicznej, instalacji c.o. i ciepłej wody użytkowej, instalacji kanalizacji deszczowej z systemem retencyjno-rozsączającym i przyłączem do systemu miejskiej kanalizacji deszczowej, instalacji kanalizacji sanitarnej z przyłączem do systemu miejskiej kanalizacji sanitarnej, wewnętrznego układu dróg i chodników, ogrodzenia terenu inwestycji, dróg pożarowych z bezpośrednim zjazdem z ul. Lucjana Rydla, placów manewrowych i parkingów na autokary i samochody osobowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Program Funkcjonalno – Użytkowy stanowiący Załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 429745-2025
Interne Kennung: 12/PN/FRZR/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa kompleksu strzelnic Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden