2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania czystości w obiektach: Sąd Okręgowy w Przemyślu, Sąd Rejonowy w Lubaczowie i Sąd Rejonowy w Przeworsku - przez okres 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez okres 12 miesięcy - usług polegających na sprzątaniu i utrzymaniu w czystości pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych w obiektach: − Sądu Okręgowego w Przemyślu, ul. Konarskiego 6 − Sądu Rejonowego w Lubaczowie, ul. Mickiewicza 24 − Sądu Rejonowego w Przeworsku, ul. Lwowska 9 i ul. Stepkiewicza 2 oraz w pomieszczeniach ZWKW w Sieniawie, ul. Rynek 1 z wykorzystaniem własnych (należących do Wykonawcy) środków czystości, urządzeń i sprzętu. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części odpowiadające jednostkom organizacyjnym, na rzecz których usługi będą świadczone, tj.: Część I – obejmuje zamówienie dotyczące obiektu stanowiącego siedzibę Sądu Okręgowego w Przemyślu. Przez obiekt należy rozumieć budynek zlokalizowany przy ul. Konarskiego 6, o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej – o łącznej powierzchni prawie 4,5 tys. m2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I – zawarty jest w załączniku nr 1. Część II – obejmuje zamówienie dotyczące obiektów, w których zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego w Lubaczowie. Składają się na nią dwa budynki przy ul. Mickiewicza 24, o dwóch kondygnacjach – o łącznej powierzchni ponad 1,3 tys. m2. Szczegółowy opis zamówienia dla części II – zawarty jest w załączniku nr 2. Część III – obejmuje zamówienie dotyczące obiektów składających się na siedzibę Sądu Rejonowego w Przeworsku oraz Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Sieniawie. Do Sądu należą dwa budynki w Przeworsku: − przy ul. Lwowskiej 9, o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej – o łącznej powierzchni prawie 1,5 tys. m2. − przy ul. Stepkiewicza 2, o dwóch kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej – o łącznej powierzchni prawie 400 m2. Sąd użytkuje również na potrzeby ZWKW w Sieniawie – lokal przy ul. Rynek 1 o powierzchni prawie 150 m2. Szczegółowy opis zamówienia dla części III – zawarty jest w załączniku nr 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dowolne dwie lub wszystkie części niniejszego zamówienia (I - III).
Interne Kennung: G.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z dokumantami zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Sąd Okręgowy w Przemyślu, ul. Konarskiego 6
Beschreibung: Część I – obejmuje zamówienie dotyczące obiektu stanowiącego siedzibę Sądu Okręgowego w Przemyślu. Przez obiekt należy rozumieć budynek zlokalizowany przy ul. Konarskiego 6, o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej – o łącznej powierzchni prawie 4,5 tys. m2.
Menge: 4 500 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: Część II −Sąd Rejonowy w Lubaczowie, ul. Mickiewicza 24
Beschreibung: Część II – obejmuje zamówienie dotyczące obiektów, w których zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego w Lubaczowie. Składają się na nią dwa budynki przy ul. Mickiewicza 24, o dwóch kondygnacjach – o łącznej powierzchni ponad 1,3 tys. m2.
Menge: 1 300 Quadratmeter
Los: LOT-0003
Titel: Cześć III − Sąd Rejonowy w Przeworsku, ul. Lwowska 9 i ul. Stepkiewicza 2 oraz w pomieszczeniach ZWKW w Sieniawie, ul. Rynek 1
Beschreibung: Część III – obejmuje zamówienie dotyczące obiektów składających się na siedzibę Sądu Rejonowego w Przeworsku oraz Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Sieniawie. Do Sądu należą dwa budynki w Przeworsku: − przy ul. Lwowskiej 9, o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej – o łącznej powierzchni prawie 1,5 tys. m2. − przy ul. Stepkiewicza 2, o dwóch kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej – o łącznej powierzchni prawie 400 m2. Sąd użytkuje również na potrzeby ZWKW w Sieniawie – lokal przy ul. Rynek 1 o powierzchni prawie 150 m2.
Menge: 2 050 Quadratmeter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z dokumentami zamówienia