See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Vorherige Bekanntmachung: 167808-2026
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Leżajsk o łącznej długości 81,978 km
Beschreibung: Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026 - Część 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0005
Titel: Część 4. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Leżajsk o łącznej długości 281,394 km
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026 - Część 4