398708-2026 - Ergebnis
Polen – Baumpflege – „Usługa utrzymania, pielęgnacji oraz wycinki drzew na terenach Zamku w Malborku, Oddziału w Sztumie i Oddziału w Kwidzynie – II postępowanie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa utrzymania, pielęgnacji oraz wycinki drzew na terenach Zamku w Malborku, Oddziału w Sztumie i Oddziału w Kwidzynie – II postępowanie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu i pielęgnacji zieleni wysokiej oraz wycinki drzewa na terenie Zespołu Zamkowego w Malborku, Oddziału Zamku w Sztumie i Oddziału Zamku w Kwidzynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ tj. projekt umowy oraz załączniki do umowy. 3. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy PZP wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności polegające na fizycznym wykonywaniu prac związanych z pielęgnacją i wykonywaniem czynności określonych w Tabeli nr 1 Działu V OPZ i wycinki drzew zatrudnione będą przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy. Szczegółowe zapisy w zakresie spełnienia wymogu art. 95 ust. 1 ustawy PZP są uregulowane w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 PZP. 5. Zamawiający nie będzie korzystał z procedury odwróconej uregulowanej w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.
Vorherige Bekanntmachung830606-2025
Interne KennungZP.2611.34.2025.mw
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu i pielęgnacji zieleni wysokiej oraz wycinki drzewa na terenie Zespołu Zamkowego w Malborku, Oddziału Zamku w Sztumie i Oddziału Zamku w Kwidzynie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ tj. projekt umowy oraz załączniki do umowy.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Opcje: 1) W ramach prawa opcji przewiduje się możliwość zmniejszenia jak i zwiększenia przedmiotu zamówienia, 2) Zamawiający w ramach prawa opcji zastrzega sobie możliwość zmniejszenia przedmiotu zamówienia (tj. ilości zamawianych usług ilości pielęgnacji, wycinki, i innych prac przewidzianych do wykonania na drzewach określonych w tabeli nr 1 Działu V OPZ), w okresie realizacji umowy, w zależności od jego rzeczywistych potrzeb do 2% przedmiotu zamówienia wycenionego przez Wykonawcę w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 7 do umowy, 3) Zamawiający poza zadaniami, czynnościami związanymi z pielęgnacją i wycinką drzew wskazanymi w Tabeli nr 1 Działu V OPZ, zastrzega sobie możliwość zwiększenia przedmiotu zamówienia w zakresie pielęgnacji. Pielęgnacja będzie polegać na: a) cięciach sanitarnych zgodnie z pojęciem określonym w Dziale IV pkt. 4 OPZ. Pielęgnacja do wykonania maksymalnie na 10 sztukach drzew, b) poprawie warunków siedliskowych zgodnie z pojęciem określonym w Dziale IV pkt. 9 OPZ. Pielęgnacja do wykonania maksymalnie na 3 sztukach drzew, c) montażu wiązań zgodnie z pojęciem określonym w Dziale IV pkt. 7 OPZ. Pielęgnacja do wykonania maksymalnie na 2 sztukach drzew. 4) Szczegółowe zapisy dot. prawa opcji zostały określone w § 17 projektu umowy.