See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract stage- en opleidingsgebonden praktijkkledij voor de studenten van Hogeschool Vives
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft als voorwerp de rechtstreekse bestelling/ aankoop van stage- en opleidingsgebonden praktijkkledij voor de studenten van Hogeschool Vives. Voor alle opleidingen is er zowel verplichte als niet-verplichte werkkledij, afhankelijk van de opleiding die wordt gevolgd.
Interne Kennung: PPP0CW-1533/6013/VIV2025/116
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1