398725-2025 - Ergebnis
Niederlande – Haushaltungsdienste – Wmo Huishoudelijke ondersteuning - Reguliere openstelling 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo Huishoudelijke ondersteuning - Reguliere openstelling 2023
BeschreibungEén keer per jaar stellen wij via Tenderned de inschrijving open voor een overeenkomst Wmo Huishoudelijke Ondersteuning (HO) voor de gemeenten Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede en Zeist (Open House). Per 2 oktober 2023 stellen wij via deze tender de inschrijving voor een overeenkomst HO per 1 januari 2024 open voor deze drie gemeenten. De gemeenten de Bilt en Bunnik hebben het recht om gedurende de looptijd van de met Opdrachtnemers gesloten Raamovereenkomsten tot de inkoop toe te treden (een zogenaamde "opt-in" mogelijkheid). Dat is voor deze openstelling nog niet het geval. Basisduur 2 jaar en 2 maanden. Aantallen per gemeente zijn opgenomen in de leidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDit is een uitnodiging voor ervaren aanbieders van Huishoudelijke Ondersteuning om zich in te schrijven voor de inkoopprocedure (open systeem van afspraken) voor Huishoudelijke ondersteuning Wmo. De deelnemende gemeenten bij deze regionale inkoop zijn: • Utrechtse Heuvelrug • Wijk bij Duurstede • Zeist De gekozen inkoopprocedure betreft een non-selectieve inkoopprocedure: “open systeem van afspraken” (open house). Open House
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98514000 Haushaltungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelOpenstelling 2023 Wmo Huishoudelijke ondersteuning
BeschreibungGemeente Wijk bij Duurstede, Utrechtse Heuvelrug en Zeist Duur: 2 jaar en 2 maanden Aantallen 2022: Utrechtse Heuvelrug: 933 Wijk bij Duurstede: 665 Zeist: 1411
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengen overenkomst