See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania Domów Studenta Politechniki Białostockiej - ZK-DZP.262.5.2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania Budynków Politechniki Białostockiej: 1) Część 1: Usługa sprzątania budynku Domu studenta Alfa, Beta, Delta. 2) Część 2: a) Zadanie 1: Usługa sprzątania budynku Wydziału Architektury i Centrum Nowoczesnego Kształcenia, b) Zadanie 2: Usługa sprzątania budynku Hali sportowej i Centrum Sigma.
Vorherige Bekanntmachung: 177975-2026
Interne Kennung: ZK-DZP.262.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Część 1 – Usługa sprzątania budynku Domu studenta Alfa, Domu studenta Beta, Domu studenta Delta.
Beschreibung: 1) Część 1 – Usługa sprzątania budynku Domu studenta Alfa, Domu studenta Beta, Domu studenta Delta.
Interne Kennung: ZK-DZP.262.5.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2) Część 2 – Zadanie 1Usługa sprzątania budynku Wydziału Architektury, Centrum Nowoczesnego Kształcenia, Zadanie 2 Usługa sprzątania budynku Hali sportowej, Centrum Sigma.
Beschreibung: 2) Część 2 – Zadanie 1Usługa sprzątania budynku Wydziału Architektury, Centrum Nowoczesnego Kształcenia, Zadanie 2 Usługa sprzątania budynku Hali sportowej, Centrum Sigma.
Interne Kennung: ZK-DZP.262.5.2026 część 2