398796-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa komputerów oraz komputerów typu tablet do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów oraz komputerów typu tablet do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów oraz komputerów typu tablet, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy. 2) Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków programu: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach komponentu Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” (Nabór nr KPOD.07.03-IP.10-001/25) 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający unieważnił część postępowania o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest niniejsze zamówienie, które jest jest współfinansowane ze środków programu: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach komponentu Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, termin rozliczenia projektu został już wydłużony i nie pozwala na terminową realizację zamówienia przy zastosowaniu pełnej procedury.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji