See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa gruntowej instalacji fotowoltaicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja dokumentacji projektowej i warunków przyłączenia oraz budowa gruntowej instalacji fotowoltaicznej o mocy do 0,8 MWp wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na dz. nr ew. 52, 49/14 obręb 0058 oraz dz. nr ew. 104/3, 104/5 obręb 0059 jedn. ewidencyjna 141401_1 Nowy Dwór Mazowiecki. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 230426-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art.138 ust. 2 ustawy Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy w związku z obowiązkiem składania ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001