398875-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Learning Experience Platform (LXP) of Learning Management System (LMS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLearning Experience Platform (LXP) of Learning Management System (LMS)
BeschreibungInschrijver beschrijft maatschappelijk verantwoord inkopen en duurzaamheid op maximaal 2 A4 pagina’s, lettergrootte 11. Alle pagina’s die het maximaal aantal pagina’s overschrijden, worden terzijde gelegd en niet worden beoordeeld. Zutphen hecht belang aan duurzaam ondernemen en wenst haar CO2 footprint te minimaliseren. Door in deze aanbesteding duurzaamheid mee te wegen wil de aanbestedende dienst duurzaam opererende marktpartijen daarvoor waarderen. Volgens de aanbestedende dienst kan duurzaamheid bij SaaS-oplossingen met name tot uiting komen, in het datacenter waar de oplossing draait, door het energetisch efficiënt gebruik van apparatuur door het slim (softwarematig, automatisch) managen en b.v. efficiënt koelen van de servers en het zelf opwekken van duurzame energie (denk aan zonnepanelen op het dak). Hoe meer duurzaamheidsmaatregelen toegepast worden en hoe groter het effect is op de beperking van de CO2 footprint hoe groter de meerwaarde voor de gemeente is. U beschrijft op welke wijze uw organisatie haar CO2 footprint minimaliseert.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0000