2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst brugbediening beweegbare spoorbruggen
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor de bediening van beweegbare spoorbruggen, zowel lokaal als op afstand. De opdracht is opgedeeld in twee percelen en de raamcontractant levert brugwachters ten behoeve van bediening van beweegbare spoorbruggen. Het betreft de volgende objecten: Perceel 1 - Lokale bediening van beweegbare spoorbruggen: - spoorbruggen Oosterdoksluis (Amsterdam); - spoorbrug Galgewater (Leiden); - spoorbrug Dubbele Wiericke (Nieuwerbrug aan den Rijn). Perceel 2 - Brugbediening op afstand vanuit de locaties: Lokale nachtbediening: - Baanhoekspoorbrug (Sliedrecht); - Spoor- en verkeersbruggen over de Oude Maas (Dordrecht). Afroepbare inzet (afstands)bediening: - VL-operatie Alkmaar: locatie VL-post Alkmaar en bruglocatie Jan-Blankenbrug Purmerend t.b.v. meerdere beweegbare bruggen; - VL-operatie Rotterdam: bruglocatie over de Oude Maas (Dordrecht), op termijn wordt dit VL post Rotterdam, t.b.v. meerdere beweegbare bruggen. Zie aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lokale brugbediening beweegbare spoorbruggen
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor de bediening van beweegbare spoorbruggen, zowel lokaal als op afstand. De opdracht is opgedeeld in één perceel en de raamcontractant levert brugwachters ten behoeve van bediening van beweegbare spoorbruggen. Het betreft de volgende objecten: Lokale bediening van beweegbare spoorbruggen: Baanhoek(vakwerk)spoorbrug (Sliedrecht); spoor(draai)brug Galgewater (Leiden); spoor(draai)bruggen Oosterdoksluis (Amsterdam); spoor(ophaal)brug De Vink (Leiden); spoor(hef)brug Dubbele Wiericke (Nieuwerbrug aan den Rijn); Wantij(hef)spoorbrug (Dordrecht); spoorbruggen Vecht (Weesp).(wordt via percelenregeling 1 op 1 gegund aan de huidige opdrachtnemer). Brugbediening op afstand vanuit de locaties: Verkeersleidingspost (hierna: VL-post) Alkmaar; Brugpost Dordrecht ten behoeve van spoorbruggen Grote Brug Oude Maas, verkeersbrug RWS en draaibrug Arkel, op termijn verandert dit in de VL-post Rotterdam. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Brugbediening op afstand en afroepbare inzet
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding betreft een raamovereenkomst met een betrouwbare partner voor: - nachtbediening van diverse bruggen; - afroepbare inzet voor (afstands)bediening meerdere bruggen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr