See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie w 2025 roku
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie w 2025 roku”. 1.2. Zamówienie obejmuje (dotyczy wszystkich 22 części):1.2.1. Usługa przewozowa polegała będzie na dowożeniu dzieci z miejsca ich zamieszkania do szkoły oraz odwożeniu do miejsca zamieszkania a dzieci uczące się w SOSW w Szymanowie zabierane będą spod domu i odwożone z powrotem w to samo miejsce. Przewozy odbywać się będą w dniach nauki szkolnej, a na wniosek dyrektora szkoły w dniach realizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych w okresie przerwy świątecznej zimowej i wiosennej, w przypadku odrabiania zajęć edukacyjnych w soboty oraz w przypadku dzieci 5–6-letnich z oddziałów przedszkolnych również w okresie ferii zimowych.1.2.2. Przewozy odbywać się będą wg opisu tras stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ i będącego elementem umowy. Dane dotyczące ilości dzieci mają charakter szacunkowy i mogą ulec zmianie.
Vorherige Bekanntmachung: 652060-2024
Interne Kennung: OK.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 1
Beschreibung: Przebieg trasy: SP nr 3 Morąg – Silin – Lubin – Raj – SP nr 3 – SP nr 1 Morąg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Lubin SP1– 3; do 5 km Raj SP1 – 14, SP3 – 1 do 5 km Silin SP3- 8 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-1
Los: LOT-0003
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 3
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Żabi Róg – kolonia Bramka I i II – Bożęcin – Bramka – SP Żabi Róg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Bożęcin 17 (20 od 09.2025) do 10 km Bramka i kolonia 5 do 10 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy; 3) 1 uczniów zamieszkałych pod adresem Bramka 2 (między miejscowościami Silin i Bramka) wsiada i wysiada przy wjeździe do bazy p. Gołębiewskich (do 06.2025) 4) W przypadku uczniów zamieszkałych na terenie Bramka kolonia - 1 uczeń kolonia Bramka I – wsiada i wysiada na tzw. pierwszym rozgałęzieniu dróg koło budynku Bramka 78, 1 uczeń kolonia Bramka II – wsiada i wysiada koło budynku Bramka 83
Interne Kennung: OK.271.1.2025-3
Los: LOT-0006
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 6
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Żabi Róg – Ruś – Białka – Zawroty – SP Żabi Róg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Ruś 9 do 10 km Białka 1 do 10 km Zawroty 24 do 5 km Kolonia Żabi Róg 1 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-6
Los: LOT-0011
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 11
Beschreibung: Przebieg trasy: SP nr 2 Morąg – Jędrychówko (jadąc od Morąga za mostkiem w prawo – do krzyża i z powrotem do ul. Weneckiej) – z ul. Weneckiej za mostkiem na rzece Drela w prawo w drogę 150055 N i z powrotem) – Kudypy - Wola Kudypska – SP nr 4 – SP nr 2 Morąg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Jędrychówko SP4- 10; SP2- 11; do 10 km Wola Kudypska SP2- 0 do 10 km Kudypy SP2- 2 do 10 km Morąg – ul. Wenecka SP2- 1 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3,6; 2) Nowy punkt zborny w przedłużeniu drogi 150055 N w miejscu skrzyżowania z drogą gminna do Raju (1100 m od ul. Weneckiej) 3) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy.
Interne Kennung: OK.271.1.2025-11
Los: LOT-0012
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 12
Beschreibung: Przebieg trasy: SP nr 1 Morąg – Bogaczewo – Bogaczewo Kolonia – Maliniak – SP nr 1 – SP nr 3 Morąg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Bogaczewo SP1–37 (w tym 1 ucz. z SP nr 4); SP3 – 3 do 10 km Maliniak SP1–17; SP3 – 2 do 10 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Przebieg trasy uwzględnia dodatkowe punkty zborne na nowej drodze gminnej 150054 N w okolicach budynku Maliniak 52 oraz Maliniak 21A 3) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy.
Interne Kennung: OK.271.1.2025-12
Los: LOT-0013
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 13
Beschreibung: Przebieg trasy: SP w Bramce (filia) – Kolonia Bramka – SP w Bramce (filia) – Bożęcin – SP w Bramce (filia) Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Kolonia Bramka I i II 2 do 5 km Bożęcin 19 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi: 2; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy 3) W przypadku uczniów zamieszkałych na terenie Bramka kolonia – 2 uczniów kolonia Bramka II – wsiada i wysiada koło budynku Bramka 83.
Interne Kennung: OK.271.1.2025-13
Los: LOT-0020
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 20
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Łączno – Borzymowo – SP Łączno Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Borzymowo 4 do 10 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi: 2; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy.
Interne Kennung: OK.271.1.2025-20
Los: LOT-0022
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2025 roku - trasa nr 22
Beschreibung: 22 a. Przebieg trasy: Szymanowo- Królewo- Kalnik- Chojnik- Rolnowo- Nowy Dwór- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 8 Długość trasy – 34 km Środek transportu: minimum 12 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 191 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 b. Przebieg trasy: Szymanowo- Markowo- Łączno- Jurki- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 10 w tym 1 na wózku inwalidzkim Długość trasy: 37 km Środek transportu: minimum 12 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Ilość dni dowożenia – 191 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 c. Przebieg trasy: Szymanowo- Bramka (Kolonia)- Zawroty- Słonecznik- Raj- Jędrychówko- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 8 Długość trasy: 49 km Środek transportu: minimum 10 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 191 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 d. Przebieg trasy: Szymanowo- Wilnowo- Kretowiny- Żabi Róg- Gubity- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 5 Długość trasy: 50 km Środek transportu: minimum 12 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 191 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 e. Przebieg trasy: Szymanowo- Morąg- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 61, w tym 49 jeździ codziennie (1 na wózku inwalidzkim), a pozostałe 12 w poniedziałek rano i w piątek po południu Długość trasy: 26 km Środek transportu: minimum 31 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 191 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 4 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego.
Interne Kennung: OK.271.1.2025-22