See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich, z możliwością składania ofert częściowych
Interne Kennung: 4/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – profesjonalny samoobsługowy skaner do digitalizacji
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich”, tj. dostawa profesjonalnego samoobsługowego skanera do digitalizacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Oferta musi obejmować wszystkie wymienione w opisie, w danej części pozycje. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w Projektowanych Postanowieniach Umowy. Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę powinien być nie krótszy niż 24 miesiące (na cały asortyment), licząc od daty podpisania protokołu przekazania (protokołu odbioru). Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot Zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim, warunkami gwarancji i kartą gwarancyjną.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – stanowisko bibliotekarza RFID
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich”, tj. dostawa stanowiska bibliotekarza RFID. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Oferta musi obejmować wszystkie wymienione w opisie, w danej części pozycje. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w Projektowanych Postanowieniach Umowy. Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę powinien być nie krótszy niż 24 miesiące (na cały asortyment), licząc od daty podpisania protokołu przekazania (protokołu odbioru). Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot Zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim, warunkami gwarancji i kartą gwarancyjną.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – stanowisko samodzielnego wypożyczania RFID HF
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich”, tj. dostawa stanowiska samodzielnego wypożyczania RFID HF. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Oferta musi obejmować wszystkie wymienione w opisie, w danej części pozycje. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w Projektowanych Postanowieniach Umowy. Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę powinien być nie krótszy niż 24 miesiące (na cały asortyment), licząc od daty podpisania protokołu przekazania (protokołu odbioru). Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot Zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim, warunkami gwarancji i kartą gwarancyjną.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – system mobilnej inwentaryzacji RFID HF
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich”, tj. dostawa systemu mobilnej inwentaryzacji RFID HF. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Oferta musi obejmować wszystkie wymienione w opisie, w danej części pozycje. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w Projektowanych Postanowieniach Umowy. Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę powinien być nie krótszy niż 24 miesiące (na cały asortyment), licząc od daty podpisania protokołu przekazania (protokołu odbioru). Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot Zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim, warunkami gwarancji i kartą gwarancyjną.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – drukarka termotransferowa biurkowa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dostawa sprzętu informatyczno-komputerowego do Gmachu Głównego Biblioteki Raczyńskich w ramach projektu "Rozwój działalności kulturalnej Biblioteki Raczyńskich”, tj. dostawa drukarki termotransferowej biurkowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Oferta musi obejmować wszystkie wymienione w opisie, w danej części pozycje. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w Projektowanych Postanowieniach Umowy. Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę powinien być nie krótszy niż 24 miesiące (na cały asortyment), licząc od daty podpisania protokołu przekazania (protokołu odbioru). Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Przedmiot Zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim, warunkami gwarancji i kartą gwarancyjną.