2. Verfahren
Verfahren
Titel: VNOG Europese aanbesteding schoonmaakdiensten, glasbewassing en sanitaire middelen
Beschreibung: Het betreft schoonmaakdiensten inclusief glasbewassing en leveren van sanitaire middelen voor 58 locaties, waaronder veelal onbemande brandweerposten, maar ook kantoren en enkele 24/7 locaties, verspreid over 22 gemeenten in de regio Noord en Oost Gelderland. -
Interne Kennung: EX-000896-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
399023-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EX-000896-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919100 Reiniging van kantooruitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1