399029-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Hotels – Zajištění ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro WOMEN’S EHF EURO 2026 (základní kolo) – Teams Hotel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro WOMEN’S EHF EURO 2026 (základní kolo) – Teams Hotel
BeschreibungPředmět této veřejné zakázky je zajištění hotelových, stravovacích a konferenčních služeb pro účastníky základního kola mezinárodní sportovní akce WOMEN’S EHF EURO 2026, v rozsahu vymezeném touto zadávací dokumentací a zejména pak návrhem smlouvy na veřejnou zakázku vč. jejích příloh (příloha č. 4 zadávací dokumentace). Předmětem plnění této veřejné zakázky, jež původně tvořila část 2 nadlimitní veřejné zakázky s názvem „Zajištění ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro WOMEN’S EHF EURO 2026 (základní kolo)“, je poskytnutí hotelových, stravovacích a konferenčních služeb pro účastnické týmy, jejich členy a další akreditované osoby, zahrnující zejména: - ubytovací služby v hotelu odpovídajícím standardu minimálně 4* pro head-off delegation v termínu 9.–11. 9. 2026, - ubytování pro účastnické týmy a další akreditované osoby v termínu 19. 11.–10. 12. 2026, - stravovací služby v rozsahu čtyř jídel denně dle specifikace EHF, - poskytnutí meeting rooms, media rooms a dalšího zázemí dle specifikace návrhu smlouvy na veřejnou zakázku (příloha č. 4 zadávací dokumentace).
Interne KennungZajištění ubytovacích, stravovacích a konferenčních služeb pro WOMEN’S EHF EURO 2026 (základní kolo) – Teams Hotel
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 zákona o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to za níže uvedených podmínek. Po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem podléhá hotelové zařízení, v němž má být poskytováno plnění této veřejné zakázky, kontrole (inspekci) ze strany EHF v rámci tzv. Site Visit EHF. Podrobit se kontrole ze strany EHF představuje povinnou součást plnění této veřejné zakázky. Výsledkem kontroly bude závazné posouzení, zda hotel vybraného dodavatele splňuje požadavky vyplývající z této zadávací dokumentace a z příslušných ujednání Organisation Agreement, kterou je zadavatel vázán vůči EHF a jejíž stěžejní části jsou zapracovány do návrhu smlouvy na veřejnou zakázku (příloha č. 4 zadávací dokumentace). V případě, že EHF v rámci Site Visit shledá, že hotelové zařízení vybraného dodavatele nevyhovuje stanoveným požadavkům a z tohoto důvodu jej neschválí, je zadavatel oprávněn: - odstoupit od uzavřené smlouvy s vybraným dodavatelem (viz návrh smlouvy na veřejnou zakázku), a nahradit vybraného dodavatele účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako druhá ekonomicky nejvýhodnější, a to za předpokladu, že tento dodavatel (bývalý účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla v rámci hodnocení vyhodnocena jako druhá ekonomicky nejvýhodnější) prokáže, že splňuje veškerá kritéria kvalifikace stanovená v tomto zadávacím řízení (prokázání proběhne prostřednictvím předložení originálů nebo ověřených kopií dokladů o kvalifikaci obdobně jako podle ust. § 122 odst. 3 písm. a/ zákona o zadávání veřejných zakázek) a dojde ke zjištění skutečného majitele ve smyslu ust. § 122 odst. 4 a 5 zákona o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si vyhrazuje právo provést změnu dodavatele v návaznosti na své odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku, a to v souladu s čl. V. odst. 3 písm. i) návrhu smlouvy na veřejnou zakázku, případně v návaznosti na zánik vybraného dodavatele bez právního nástupce.