See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ - Koksovna Jan Šverma, společnosti OKK Koksovny, a.s., sanace nesaturované zóny I. etapa
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace sanačně demoličních prací v nadzemním horizontu areálu Koksovny Jan Šverma a související činnosti v následujícím členění: 1. přípravné výkony včetně vypracování realizačního projektu, plánu BOZP, 2. zajištění potřebných úředních povolení, 3. odstranění kolejiště, kácení zeleně, 4. odpojení demolovaných objektů od inženýrských sítí, 5. demolice určených objektů včetně odstranění vyprodukovaných odpadů, 6. navazující doprůzkum kontaminace zemin nesaturované zóny a dále některých stavebních konstrukcí včetně koksárenské baterie č. 5 a dalších objektů specifikovaných v podkladech pro veřejnou zakázku, 7. vypracování projektu II. etapy - sanace nesaturované zóny dle specifikace v podkladech pro veřejnou zakázku, 8. projekt Ochranného sanačního čerpání pro II. etapu, 9. průběžný sanační monitoring.
Interne Kennung: MF-26744/2020/4501-43
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.