See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego wg zał. Nr 2 do SWZ - Specyfikacja zamówienia – Formularz cenowy i obejmuje: 1) dostawę elementów komputerowych w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie elementów komputerowych (jeśli było wymagane), 3) udzielenie gwarancji na dostarczone elementy komputerowe 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
Vorherige Bekanntmachung: 232875-2026
Interne Kennung: ZK-DZP.262.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego wg zał. Nr 2 do SWZ - Specyfikacja zamówienia – Formularz cenowy i obejmuje: 1) dostawę w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie elementów komputerowych (jeśli było wymagane), 3) udzielenie gwarancji na dostarczone elementy komputerowe, 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).