399049-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – Europese aanbesteding Meubilair
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding Meubilair
BeschreibungDoel van deze aanbesteding is om per 1 mei 2026 meerdere leveranciers te contracteren voor de levering van meubilair aan Verdi. Tussen € 300000 en € 400000
Interne KennungKQPN2025/61
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelBasisassortiment, zoals opgenomen in de bijlage 1 Basisassortiment
BeschreibungDoel van deze aanbesteding is om per 1 mei 2026 één leverancier te contracteren voor de levering van het basisassortiment aan Verdi.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEr zijn geen opties
LosLOT-0002
TitelAlle meubilair dat in bijlage 1 Basisassortiment niet beschreven staat.
BeschreibungOnder perceel 2 valt al het schoolmeubilair, dat niet onder perceel 1 valt. Onder perceel 1 valt het volgende meubilair: • Werken op gelijke hoogte stoelen • Werken op gelijke hoogte kruk • Leerlingentafel • Docentenstoel • Docententafel • Zadelkruk • Groepstafel • Leermiddelenkast • Leerlingenlade • Kringtafel
Interne Kennung2