2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Prace konserwatorskie stolarki okiennej oraz elementów kamiennych w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach” – etap I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie stolarki okiennej z oszkleniem witrażowym oraz elementów kamiennych w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Stolarka okienna z oszkleniem Część 2: Konserwacja portali marmurowych w Sali Portretowej
Interne Kennung: AIB.261.2.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Stolarka okienna z oszkleniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie stolarki okiennej z oszkleniem witrażowym oraz elementów kamiennych w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. 1) Część 1: Stolarka okienna z oszkleniem
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 44221100 Fenster
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Konserwacja portali marmurowych w Sali Portretowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie stolarki okiennej z oszkleniem witrażowym oraz elementów kamiennych w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. Część 2: Konserwacja portali marmurowych w Sali Portretowej
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45421000 Bautischlerarbeiten, 44911100 Marmor