2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding administratiekantoor
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is om een opdrachtnemer te contracteren voor de Personeelsadministratie, de Salarisadministratie en de Financiële administratie. GOO Opvang en Onderwijs heeft per 1 januari 2026 528 medewerkers in dienst. Daarnaast zijn er 43 stagiaires met een stagevergoeding. Vrijwel alle medewerkers zijn in vaste dienst. Bij goed functioneren worden tijdelijke contracten omgezet in een vast dienstverband. Het aantal min-max contracten betreft 5 medewerkers.
Interne Kennung: KQPN/2026/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75121000 Administrative Dienste im Bildungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1