399125-2025 - Ergebnis
Niederlande – Lehrmittel – NU AT Scholen - Leermiddelen 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU AT Scholen - Leermiddelen 3
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs, en bevat een samenstelling aan leermiddelen die vanuit de diverse VO scholen van AT scholen nodig zijn voor het aankomende schooljaar.
Vorherige Bekanntmachung: 615725-2023
Interne Kennung: T142599
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000