2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud.
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer, die kan voorzien in de behoefte naar schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud een overeenkomst aan te gaan. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud, volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van deze opdracht (reguliere schoonmaak inclusief vloeronderhoud) bedraagt circa € 51.000,00 per maand inclusief BTW. De raming voor de glasbewassing is circa € 30.000,00 per jaar inclusief BTW. Deze bedragen zijn gebaseerd op de uitgaven in 2025.
Interne Kennung: WIIS26SCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van viermaal 24 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 120 maanden.