399188-2025 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibungdostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ- p. 45,46,78
Interne Kennung63/ZP/2023
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibungdostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - p. 45,46,78
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.