See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa demineralizatora wyposażonego w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem
Beschreibung: Dostawa demineralizatora wyposażonego w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem
Interne Kennung: WOFiTM/52/2025/WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa demineralizatora wyposażonego w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem - 1 kpl. gwarant
Beschreibung: Dostawa demineralizatora wyposażonego w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem - 1 kpl. gwarant
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dostawa demineralizatora wyposażonego w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem - 1 kpl. opcja