See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-237/2026 Wykonanie kompleksowej obsługi systemów ciepłowniczych na terenie kompleksów wojskowych w m. Węgorzewo, Szeroki Bór, Orzysz, Osowiec, Hajnówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii na terenie kompl. wojsk. w m.: Węgorzewo, Szeroki Bór, Orzysz, Osowiec, Hajnówka. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części.
Interne Kennung: SVA/4620-237/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Węgorzewo – kotłownia w bud. nr 47, 52, 53, 11, 23, 3
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) w kotłowni nr 47, 52, 53, 11, 23, 3 na terenie kompl. wojsk. w m. Węgorzewo.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Szeroki Bór
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Szeroki Bór
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Osowiec
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Osowiec
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Hajnówka
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) w kotłowni nr 8, 28, 160 na terenie kompl. wojsk. w m. Hajnówka
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Orzysz – kotłownie w bud. nr 1, 65, 12
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Orzysz
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Orzysz – kotłownie w bud. nr 172, 242, 263
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Orzysz ul. Wojska Polskiego 33
Interne Kennung: Część VI