2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering boven- en ondergrondse containers
Beschreibung: De Opdracht die met deze Aanbestedingsprocedure wordt aanbesteed betreft het op afroep: - Leveren van ondergrondse afval inzamelcontainers voor verschillende fracties en indien nodig het leveren van een invalbeveiliging en/of betonput/containerput. - Leveren van bovengrondse, onderlossende afval inzamelcontainers voor verschillende fracties. - Leveren van onderdelen voor onderhoud, schadeherstel, reparaties of revisies van bovenstaande containers. Perceel 1 ca. 900 stuks Perceel 2 ca. 40 stuks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ondergrondse containers
Beschreibung: Leveren van ondergrondse afval inzamel containers. Indien nodig het leveren van een invalbeveiliging en/of betonput/containerput. Leveren van onderdelen voor onderhoud, schadeherstel, reparaties of revisies. zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de Overeenkomst is vastgesteld op 4 jaar. De Overeenkomst wordt gesloten voor 2 jaar en kan maximaal 2 maal met 1 jaar worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Bovengrondse containers
Beschreibung: Leveren van bovengrondse onderlossende afval inzamel containers. Leveren van onderdelen voor onderhoud, schadeherstel, reparaties of revisies. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2