2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie aanbesteding uitvoerende partijen nieuwbouw KC Ruysdael
Beschreibung: Panta Rhei is voornemens om op basis van laagste prijs een overeenkomst met uitvoerende partijen aan te gaan voor de realisatie van KC Ruysdael, nieuwbouw van een kindcentrum voor primair onderwijs, kinderopvang, een sportzaal en een verenigingsruimte voor de tafeltennisvereniging. Totale omvang is 3.140 m2 bvo. 3.140 m2 bvo
Interne Kennung: 1682903
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken inclusief terreininrichting, alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige en Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties en het uitvoeren van de elektrotechnische installaties.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten