399380-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäck und Kuchen – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ZÁKLADNÍHO SORTIMENTU PEČIVA A OSTATNÍCH PEKAŘSKÝCH A CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ZÁKLADNÍHO SORTIMENTU PEČIVA A OSTATNÍCH PEKAŘSKÝCH A CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ
BeschreibungZadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky pekařských výrobků (chléb, bílé pečivo) a ostatních druhů pekařských a cukrářských výrobků do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
Vorherige Bekanntmachung434265-2022
Interne KennungVZ - 102/2022
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
5. Los
LosLOT-0001