399449-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wasserräder – MVE KŘIŽÍKOVA PÍSEK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMVE KŘIŽÍKOVA PÍSEK
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je oprava turbíny v malé vodní elektrárně (MVE) Fr. Křižíka. Jedná se o částečnou stavební opravu kašny turbín a demontáž Francisovy turbíny TG1 a TG2. Turbínové hřídele a ložiska budou nově vyrobena a stávající opravena. Oběžné kolo turbíny bude demontováno a dovezeno do opravny, kde budou opraveny praskliny, bude vyroben bandážový návlek obvodového labyrintu a následně budou provedeny další související činnosti spojené s opravou a montáží turbíny, ložisek a hřídele. Akce zahrnuje vyhotovení výkresové výrobní dokumentace. Předmět dodávky popisuje Smlouva o dílo (příloha č.1 zadávací dokumentace) a dokumentace včetně soupisu prací (příloha č.2 zadávací dokumentace).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112210 Wasserräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42112000 Turbinenanlagen, 45315200 Turbinenarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001