2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace Microsoft produktů a služeb.
Beschreibung: Uzavření rámcové dohody se dvěma a více dodavateli za účelem zadání jednotlivých veřejných zakázek (dále jen ,,minitendrů"). Předmětem plnění je dodávka produktů Microsoft a souvisejících služeb.
Vorherige Bekanntmachung: 24383-2021
Interne Kennung: NR-47-21-OŘ-Ku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dílčí objednávka na základě Rámcové dohody č. DOD20210582 uzavřené dne 14.12.2021
Beschreibung: Předmětem plnění je uzavření dílčí objednávky na základě Rámcové dohody č. DOD20210582 uzavřené dne 14.12.2021. Objednávka: 700 kreditů Microsoft Azure ( 2.117Kč/kredit) .................1.481.900 Kč bez DPH Dokoupení Additional Azure Prepayment 700 kreditů ke stávající Enterprise smlouvě.