2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energiesysteem stadskantoor Goes - ingenieursdiensten
Beschreibung: De gemeente Goes wil een overeenkomst sluiten met een dienstverlener voor het gefaseerd ontwerpen en begeleiden van de realisatie van een nieuw energiesysteem voor het stadskantoor. Het huidige open bodemenergiesysteem, sinds 2006 in gebruik, is in 2022 defect geraakt en kan niet worden hersteld. In opdracht van de gemeente is onderzoek uitgevoerd naar mogelijke alternatieven om het gebouw opnieuw duurzaam te verwarmen en te koelen, waarna een voorkeursvariant is vastgesteld. Via deze aanbesteding zoekt de gemeente een opdrachtnemer die, na verificatie van de uitgangspunten, het ontwerp uitwerkt en ondersteunt bij de aanbesteding en de realisatie van het nieuwe klimaatsysteem. De opdracht beslaat op hoofdlijnen: 1. het ontwerpen van een nieuw bodemenergiesysteem en het muteren van de bestaande klimaatinstallatie van het stadskantoor door onder andere de toevoeging van een warmtepomp. 2. het verkrijgen van de benodigde vergunningen. 3. het ondersteunen bij het aanbesteden van de realisatie 4. het ondersteunen bij directievoering en en kwaliteitsbewaking van de realisatie.
Interne Kennung: Z25.266550
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71321200 Heizungsplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1