See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Beschreibung: zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 325874-2026
Interne Kennung: 48/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością należytego przygotowania procedury oraz potrzebą zabezpieczenia ciągłości usług, istnieje potrzeba skrócenia procedury i niezwłocznego dokonania wyboru Wykonawcy oraz podpisania umowy. Jednocześnie wskazuje się, że przygotowanie procedury wymagało dodatkowego czasu z uwagi na zawiły charakter sprawy oraz niedobory kadrowe.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ.