2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skyltning vid hållplatser
Beschreibung: Upphandlingen omfattar informationsbärare - Topptavlor - Reflexplattor för batteritopp - Linjedelar för hållplatspelar. Skånetrafiken avser att teckna ramavtal med en leverantör.
Interne Kennung: 35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928471 Beschilderungsmaterial, 34928472 Wegweiser
5. Los
Los: LOT-0000
399524-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltning – Skyltning vid hållplatser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltning vid hållplatser
Intern identifierare35/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928470 Skyltning
Ytterligare klassificering (cpv): 34928471 Skyltmaterial, 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000