399565-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – WE.ZP.261.4.2026 Dostawa sprzętu komputerowego, sieciowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWE.ZP.261.4.2026 Dostawa sprzętu komputerowego, sieciowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej niezbędnego do funkcjonowania Zamawiającego. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, nie może być sprzętem odnowionym (refubrished), wolny od wad materiałowych i prawnych. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213100 Tragbare Computer, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.
LosLOT-0002
Titelczęść 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0003
Titelczęść 3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0004
Titelczęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0005
Titelczęść 5
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung