2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regiesysteem Financieel Expert in de Wijk en Ondernemingspunt Geldzorgen
Beschreibung: De aanleiding van deze aanbesteding is het einde van het contract met de huidige leverancier van het systeem wat op dit moment door de FEW wordt gebruikt. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer die zorgt voor de ondersteuning van het werk van FEW en OPG in een zover mogelijk geautomatiseerd systeem. De intentie is om het systeem per 1 oktober 2026 live te hebben. € 320.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.