See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: onderhoud aanplantingen gemeente en OCMW Malle
Beschreibung: onderhoud aanplantingen gemeente en OCMW Malle
Interne Kennung: PPP00X-1208/5083/2024033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud en aanplantingen gemeente en OCMW
Beschreibung: Onderhoud en aanplantingen gemeente en OCMW
Interne Kennung: 2024033_1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud aanplantingen park De Renesse
Beschreibung: Onderhoud aanplantingen park De Renesse
Interne Kennung: 2024033_2
Los: LOT-0003
Titel: waterbufferbekken achter Mariagaarde
Beschreibung: waterbufferbekken achter Mariagaarde
Interne Kennung: 2024033_3