2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów AIO oraz laptopów na potrzeby sądów apelacji białostockiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów AIO oraz laptopów na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: 1) Część 1: Komputer All In One 24” – 41 szt. 2) Część 2: Komputer All In One 24” – 48 szt.; 3) Część 3: Komputer przenośny ponadstandardowy 16” – 6 szt. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: G.261.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputer All In One 24”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów AIO oraz laptopów na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: komputer All In One 24” – 41 szt. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Menge: 41 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Komputer All In One 27”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów AIO oraz laptopów na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: komputer All In One 27” – 48 szt. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Menge: 48 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Komputer przenośny ponadstandardowy 16”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów AIO oraz laptopów na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: komputer przenośny ponadstandardowy 16” – 6 szt. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 6 Stück