2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa Serwisowa Centrów Przetwarzania Danych
Beschreibung: usługa Obsługi Serwisowej Centrów Przetwarzania Danych wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia”
Interne Kennung: WAG.251.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 24611100 Propergol-Treibstoffe, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa serwisowa Centrów Przetwarzania Danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa Obsługi Serwisowej Centrów Przetwarzania Danych wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Usługa będzie świadczona w celu utrzymania ciągłości działania i dostępności systemu (problemy fizyczne/wirtualne/sieciowe) obejmującego: 1) Serwis: a) sprzętu IT - serwis sprzętu IT (serwerów, urządzeń sieciowych i urządzeń do przechowywania danych) wykorzystywanego do realizacji usług, jakie świadczy Wydział Informatyki Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, b) systemu zasilania - serwis systemu zasilania awaryjnego (składającego się między innymi z agregatów prądotwórczych, urządzeń UPS instalacji elektrycznej rozdzielnic RSZA) oraz serwis rozdzielnic elektrycznych c) systemów zabezpieczających - serwis systemów zabezpieczających CDP, w tym systemy bezpieczeństwa fizycznego, SWWiN, PPOŻ, VESDA, BMS, CCTV i zabezpieczenia bezpiecznego środowiska pracy dla urządzeń IT – system klimatyzacji precyzyjnej. 2) usuwanie awarii, 3) dostawę paliwa do agregatów prądotwórczych.
Interne Kennung: NFZ01-WAG.251.6.2026