2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronische maaltijdcheques 2026-2027
Beschreibung: Deze opdracht is een overheidsopdracht met als voorwerp de levering van elektronische maaltijdcheques met een faciale waarde van € 8, met een vermoedelijke hoeveelheid op jaarbasis van 12.000 geleverde maaltijdcheques gedurende 1 jaar.
Interne Kennung: INNOVIRIS-Elektronische maaltijdcheques 2026-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: INNOVIRIS-Elektronische maaltijdcheques 2026-2027 - 1
Interne Kennung: 1