399711-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln – Údržba veřejného osvětlení na území města Šumperk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba veřejného osvětlení na území města Šumperk
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržby veřejného osvětlení komunikací, chodníků a ostatních ploch a údržby zařízení světelných křižovatek a jejich příslušenství a provozování pohotovostní služby na území města Šumperka. Jedná se zejména o provádění těchto prací: a. provádění běžné údržby zařízení a oprav – jedná se o provádění průběžného čištění svítidel, nátěrů stožárů sloupů veřejného osvětlení, provádění periodických revizí zařízení a odstraňování revizních závad, provádění oprav světelných zdrojů, objímek, tlumivek a ostatních prvků svítidel, výměny částí přívodních kabelů-silové kabely 16-35 mm, provádění rýh pro výměnu kabelů veřejného osvětlení, opravy rozvaděčů a jejich zařízení, provádění montáže
a demontáže zařízení, prvků vánoční a světelné výzdoby v majetku města, provádění pohotovostní služby po pracovní době pro odstraňování případně vzniklých závad zařízení, b. kontrola a údržba zařízení pro provoz světelných křižovatek – provádění opakované kontroly funkčnosti zařízení a provoz světelných křižovatek na území města Šumperka a to 2 x za rok spočívající ve výměně světelných zdrojů, čištění těles svítidel, opravy svorek a tlačítek, c. dodávka materiálu – jedná se o dodávku materiálu potřebného pro řádné provedení oprav a údržby zařízení v rozsahu dle odst. a) až c) tohoto článku, d. pohotovostní služba – jedná se o zajištění příjmu nahlášení závad po pracovní době a ve dnech pracovního klidu a o svátcích a pro odstraňování případných závad na zařízení, e. provádění aktualizace pasportu veřejného osvětlení města Šumperka, f. údržba varovného systému nainstalovaného na sloupech veřejného osvětlení, g. uskladnění rozvaděčů, přejezdových můstků a vánoční výzdoby v areálu dodavatele, h. obsluha aplikace řízení VO – monitoring stavu komponentů VO, dálkový dohled nad funkčností a hlášením poruch aplikace LightNET, včetně následného odstranění poruch zaznamenaných v aplikaci. Předmětem této zakázky není lokalita VO Přednádraží, lokalita vymezena v pasportu veřejného osvětlení písmenem S před číslici identifikující sloup veřejného osvětlení (např. S65029) a SMART rozvaděč RVO PE/65 Přednádraží.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 31518200 Notbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1582 - P26V00000049